Davy van den Berg: komende wedstrijden op tv en statistieken in Nederland

Davy van den Berg

Davy van den Berg speelt voor Utrecht. Volgende wedstrijd: Utrecht - PSV Eindhoven, op bij ESPN.

iDit zijn de wedstrijden van zijn club en, indien van toepassing, zijn nationale ploeg. Davy van den Berg kan meedoen, maar de opstelling wordt vlak voor de aftrap door de coach bekendgemaakt: basisplaats, bank of buiten de selectie, niets staat vast tot het wedstrijdformulier.
ClubPositieLeeftijd
Logo van UtrechtUtrecht34Middenvelder25

Profiel

Geboren op
4 februari 200025 jaar
Geboorteplaats
UdenNetherlands
Nationaliteit
Netherlands
Lengte
190 cm
Gewicht
75 kg

Volgende wedstrijden van Davy van den Berg

De volgende 3 wedstrijden van Utrecht.

Volledig speelschema van Utrecht

Laatste wedstrijden van Davy van den Berg

De laatste 3 wedstrijden van Utrecht.

Statistieken van Davy van den Berg per competitie

CompetitieWB.Min.CijferDAGKRK
League OneLuton1555286,690020
EredivisieUtrecht521416,981000
EFL TrophyLuton221206,700000
Europa LeagueUtrecht30596,530010
Totaal2598481030
CompetitieWB.Min.CijferDAGKRK
EredivisiePEC Zwolle322622337,004350
KNVB BekerPEC Zwolle11120000
Totaal332723534350

W: wedstrijden · B.: basisplaatsen · D: doelpunten · A: assists · GK / RK: kaarten. Het totaal telt alleen officiële wedstrijden.

Afwezigheden van Davy van den Berg

Blessures en schorsingen, meest recente eerst.

Mijn favorieten

Gevolgd!

Vind alles wat je volgt op één pagina en krijg een melding voor het startsignaal.

Meldingen inschakelen Mijn favorieten

Deze pagina delen

Volg ons op GoogleOpent Google, waar de Volgen-knop op mobiel verschijntRSS-feedDe wedstrijden van vandaag, voor je reader

Alles op elk apparaat

Voeg een e-mailadres toe en alles volgt je van het ene apparaat naar het andere. Geen wachtwoord, geen naam: je ontvangt een code van vier cijfers.

  • Je favorieten: wedstrijden, clubs, spelers, competities
  • Je meldingsinstellingen
  • Je voorspellingsgeschiedenis
  • Je site-instellingen: taal, tijdzone, zenders
FootAz
Taal
Zenders
Tijdzone
Leeftijd
Nachtmodus
Mijn favorietenTik op de ster bij een club, een competitie of een zender: je vindt ze met één tik terug.
Mis geen wedstrijd meerZet meldingen aan: je krijgt een herinnering vóór de aftrap van je wedstrijden.
Verkeerde zender? Verbeter hemBeoordeel elke zender met 👍 of 👎.
80% Het percentageOns vertrouwen: de bron, plus de stemmen van de community.