Hacène Benali: komende wedstrijden op tv en statistieken in Nederland

Hacène Benali

Hacène Benali speelt voor Pau. Volgende wedstrijd: Rodez - Pau, op bij Viaplay.

iDit zijn de wedstrijden van zijn club en, indien van toepassing, zijn nationale ploeg. Hacène Benali kan meedoen, maar de opstelling wordt vlak voor de aftrap door de coach bekendgemaakt: basisplaats, bank of buiten de selectie, niets staat vast tot het wedstrijdformulier.
ClubPositieLeeftijd
Logo van PauPau7Aanvaller26

Profiel

Geboren op
14 oktober 199926 jaar
Geboorteland
France
Nationaliteit
France
Lengte
182 cm
Gewicht
74 kg

Volgende wedstrijden van Hacène Benali

De volgende 3 wedstrijden van Pau.

Volledig speelschema van Pau

Laatste wedstrijden van Hacène Benali

De laatste 3 wedstrijden van Pau.

Statistieken van Hacène Benali per competitie

CompetitieWB.Min.CijferDAGKRK
Ligue 2RED Star FC 932767446,696031
Ligue 1RED Star FC 9310286,900010
Totaal2867726041
CompetitieWB.Min.CijferDAGKRK
Ligue 2RED Star FC 93292316876,796230
Coupe de FranceRED Star FC 93292316876,796230
Totaal5846337412460

W: wedstrijden · B.: basisplaatsen · D: doelpunten · A: assists · GK / RK: kaarten. Het totaal telt alleen officiële wedstrijden.

Afwezigheden van Hacène Benali

Blessures en schorsingen, meest recente eerst.

Mijn favorieten

Gevolgd!

Vind alles wat je volgt op één pagina en krijg een melding voor het startsignaal.

Meldingen inschakelen Mijn favorieten

Deze pagina delen

Volg ons op GoogleOpent Google, waar de Volgen-knop op mobiel verschijntRSS-feedDe wedstrijden van vandaag, voor je reader

Alles op elk apparaat

Voeg een e-mailadres toe en alles volgt je van het ene apparaat naar het andere. Geen wachtwoord, geen naam: je ontvangt een code van vier cijfers.

  • Je favorieten: wedstrijden, clubs, spelers, competities
  • Je meldingsinstellingen
  • Je voorspellingsgeschiedenis
  • Je site-instellingen: taal, tijdzone, zenders
FootAz
Taal
Zenders
Tijdzone
Leeftijd
Nachtmodus
Mijn favorietenTik op de ster bij een club, een competitie of een zender: je vindt ze met één tik terug.
Mis geen wedstrijd meerZet meldingen aan: je krijgt een herinnering vóór de aftrap van je wedstrijden.
Verkeerde zender? Verbeter hemBeoordeel elke zender met 👍 of 👎.
80% Het percentageOns vertrouwen: de bron, plus de stemmen van de community.