AC Milan - Como: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Serie A · Speeldag 24Afgelopen🇮🇹
Speeldag 24📍 Optus Stadium, Milan
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
32'⚽N. Paz
S. Pavlovic← M. Gabbia⇄46'
53'Nico Paz
S. Ricci← Y. Fofana⇄55'
Z. Athekame← A. Saelemaekers⇄56'
C. Nkunku← N. Fullkrug⇄62'
63'Jean Butez
R. Leao (A. Jashari)⚽64'
Rafael Leão68'
68'Sergi Roberto
71'⇄I. Van der Brempt← A. Valle
71'⇄N. Paz← A. Douvikas
78'⇄M. Caqueret← J. Rodriguez
78'⇄S. Roberto← L. Da Cunha
R. Leao← C. Pulisic⇄82'
Alexis Saelemaekers87'
90'⇄M. Vojvoda← I. Smolcic
AC Milan - Como:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Serie A · Speeldag 24
Jouw voorspelling voor AC Milan - Como?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Serie Aspeeldag 1
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | +4 | 3 | ||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | 3 | ||
| 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | 3 | ||
| 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | 3 | ||
| 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | 3 | ||
| 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | +1 | 3 | ||
| 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | 3 | ||
| 8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | 3 | ||
| 9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | +1 | 3 | ||
| 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | ||
| 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 0 | 1 | ||
| 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | ||
| 13 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | -1 | 0 | ||
| 14 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | ||
| 15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | ||
| 16 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | -1 | 0 | ||
| 17 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | ||
| 18 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | -2 | 0 | ||
| 19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | -3 | 0 | ||
| 20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | -4 | 0 |
2026-2027 · 25/08 03:06 UTC
Onderlinge duels
4 wedstrijden gespeeld
3zeges AC Milan0gelijke spelen0zeges Como
Como
1 - 3
AC MilanAfgelopen
AC Milan
2 - 1
ComoAfgelopen
Como
1 - 2
AC MilanAfgelopen
AC Milan
1 - 1
ComoAfgelopen
Onderlinge balans: 3 zeges voor AC Milan, 0 gelijke spelen, 0 zeges voor Como.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van AC Milan - Como?
AC Milan - Como eindigde in 1-1.
Wanneer werd AC Milan - Como gespeeld?
AC Milan - Como werd gespeeld op .
Wat is de live stand van AC Milan - Como (Serie A)?
AC Milan - Como is afgelopen, eindstand 1-1.
Andere ontmoeting: Como - AC Milan
Andere ontmoeting: Como - AC Milan ()
Ook bekend als: Milan AC