Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Primera Nacional · Speeldag 5Afgelopen🇦🇷
Speeldag 5📍 Estadio Aurinegro, Santiago del Estero
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Primera Nacional · Speeldag 5
Jouw voorspelling voor Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Onderlinge duels
2 wedstrijden gespeeld
1zege Atletico Mitre0gelijke spelen0zeges Ciudad de Bolívar
Ciudad de Bolívar
0 - 2
Atletico MitreAfgelopen
Atletico Mitre
1 - 1
Ciudad de BolívarAfgelopen
Onderlinge balans: 1 zege voor Atletico Mitre, 0 gelijke spelen, 0 zeges voor Ciudad de Bolívar.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar?
Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar eindigde in 1-1.
Wanneer werd Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar gespeeld?
Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar (Primera Nacional)?
Atletico Mitre - Ciudad de Bolívar is afgelopen, eindstand 1-1.
Andere ontmoeting: Ciudad de Bolívar - Atletico Mitre
Andere ontmoeting: Ciudad de Bolívar - Atletico Mitre ()