Aucas - LDU de Quito: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Liga Pro · Speeldag 25Afgelopen🇪🇨
Speeldag 25📍 Estadio Gonzalo Pozo Ripalda, Quito
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
32'Richard Mina
35'⚽Y. Quinonez (J. Rodriguez)
43'Gian Franco Allala
E. Preciado← B. Oyola⇄46'
L. Arroyo← C. Zambrano⇄46'
48'Alejandro Tobar
54'⇄R. Redes← R. Mina
Luis Gustavino58'
68'Ruddy Mina
A. Garcia← M. A. Carcelen Carabali⇄69'
71'⇄P. Ortiz← J. Carabali
71'⇄J. Rodriguez← F. Cornejo
71'⇄C. Luna Tobar← J. Pretell
Agostino Spina75'
A. Mena← R. Bolanos⇄82'
82'⇄A. Alvarado← S. Gonzalez Baquero
Cristhoper Zambrano86'
Brian Oyola90+4'
90+10'Alexander Domínguez
90+4'Deyverson
Aucas - LDU de Quito:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Liga Pro · Speeldag 25
Jouw voorspelling voor Aucas - LDU de Quito?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Liga Prospeeldag 26
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 22 | 1 | 3 | 64:26 | +38 | 67 | ||
| 2 | 26 | 13 | 5 | 8 | 30:26 | +4 | 44 | ||
| 3 | 26 | 12 | 7 | 7 | 45:23 | +22 | 43 | ||
| 4 | 26 | 12 | 6 | 8 | 33:26 | +7 | 42 | ||
| 5 | 26 | 12 | 5 | 9 | 26:20 | +6 | 41 | ||
| 6 | 26 | 10 | 9 | 7 | 28:20 | +8 | 39 | ||
| 7 | 26 | 10 | 7 | 9 | 29:29 | 0 | 37 | ||
| 8 | 26 | 9 | 8 | 9 | 28:28 | 0 | 35 | ||
| 9 | 26 | 8 | 9 | 9 | 32:34 | -2 | 33 | ||
| 10 | 26 | 8 | 9 | 9 | 25:29 | -4 | 33 | ||
| 11 | 26 | 9 | 5 | 12 | 22:32 | -10 | 32 | ||
| 12 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30:39 | -9 | 30 | ||
| 13 | 26 | 8 | 8 | 10 | 21:31 | -10 | 29 | ||
| 14 | 26 | 8 | 2 | 16 | 23:37 | -14 | 26 | ||
| 15 | 26 | 6 | 6 | 14 | 17:28 | -11 | 24 | ||
| 16 | 26 | 4 | 5 | 17 | 12:37 | -25 | 17 |
2026-2027 · 26/08 22:52 UTC
Onderlinge duels
3 wedstrijden gespeeld
0zeges Aucas1gelijkspel1zege LDU de Quito
LDU de Quito
1 - 0
AucasAfgelopen
LDU de Quito
0 - 0
AucasAfgelopen
Aucas
0 - 1
LDU de QuitoAfgelopen
Onderlinge balans: 0 zeges voor Aucas, 1 gelijkspel, 1 zege voor LDU de Quito.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Aucas - LDU de Quito?
Aucas - LDU de Quito eindigde in 0-1.
Wanneer werd Aucas - LDU de Quito gespeeld?
Aucas - LDU de Quito werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Aucas - LDU de Quito (Liga Pro)?
Aucas - LDU de Quito is afgelopen, eindstand 0-1.
Andere ontmoeting: LDU de Quito - Aucas
Andere ontmoeting: LDU de Quito - Aucas ()