AZ Alkmaar - Ajax: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Eredivisie · Speeldag 22Afgelopen🇳🇱
Speeldag 22📍 AFAS Stadion, Alkmaar
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
S. Maikuma← M. Chavez Garcia⇄43'
M. Sin← J. Hornkamp⇄46'
W. Goes⚽52'
Peer Koopmeiners55'
Mees de Wit59'
66'⇄D. Klaassen← K. Fitz-Jim
I. Jensen← Weslley Patati⇄73'
R. Daal← I. Sadiq⇄73'
Troy Parrott⚽75'
76'⇄S. Steur← O. Gloukh
76'⇄R. Bounida← O. Edvardsen
76'⇄O. Wijndal← O. Zinchenko
88'⇄M. Godts← W. Weghorst
Ibrahim Sadiq90+5'
90'⚽K. Fitz-Jim (O. Edvardsen)
AZ Alkmaar - Ajax:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Eredivisie · Speeldag 22
Jouw voorspelling voor AZ Alkmaar - Ajax?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Eredivisiespeeldag 3
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | 9 | ||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 | 7 | ||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | +5 | 7 | ||
| 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | +4 | 7 | ||
| 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:7 | 0 | 6 | ||
| 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | 4 | ||
| 7 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | +1 | 4 | ||
| 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 0 | 4 | ||
| 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 4 | ||
| 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | +3 | 3 | ||
| 11 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | +2 | 3 | ||
| 12 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | +1 | 3 | ||
| 13 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | ||
| 14 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | ||
| 15 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | -4 | 1 | ||
| 16 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | -6 | 0 | ||
| 17 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | -7 | 0 | ||
| 18 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 | 0 |
2026-2027 · 24/08 07:12 UTC
Onderlinge duels
4 wedstrijden gespeeld
2zeges AZ Alkmaar1gelijkspel0zeges Ajax
Ajax
0 - 2
AZ AlkmaarAfgelopen
Ajax
2 - 2
AZ AlkmaarAfgelopen
AZ Alkmaar
2 - 1
AjaxAfgelopen
AZ Alkmaar
1 - 1
AjaxAfgelopen
Onderlinge balans: 2 zeges voor AZ Alkmaar, 1 gelijkspel, 0 zeges voor Ajax.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van AZ Alkmaar - Ajax?
AZ Alkmaar - Ajax eindigde in 1-1.
Wanneer werd AZ Alkmaar - Ajax gespeeld?
AZ Alkmaar - Ajax werd gespeeld op .
Wat is de live stand van AZ Alkmaar - Ajax (Eredivisie)?
AZ Alkmaar - Ajax is afgelopen, eindstand 1-1.
Andere ontmoeting: Ajax - AZ Alkmaar
Andere ontmoeting: Ajax - AZ Alkmaar ()
Ook bekend als: AZ Alkmaar (Alkmaar Zaanstreek), Ajax Amsterdam