El Bayadh - MC Oran: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Ligue 1 · Speeldag 9Afgelopen🇩🇿
Speeldag 9
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
35'⚽C. Aoudjane
I. Atallah← D. Benyahia⇄46'
O. Khiari← K. Dahmani⇄46'
49'
51'⚽A. Kerroum (pen.)
60'
67'⇄G. Mohutsiwa← C. Boukholda
M. Belkhadem← A. Ghanem⇄68'
M. Keniche← A. Chelali⇄68'
74'
78'⇄Y. Aliane← A. Mammar Chaouche
78'⇄C. Aoudjane← M. Baakoh
Z. Benabda← A. Meddah⇄84'
89'⇄O. Embarek← Y. Goudjil
89'⇄M. Abdelkader← O. Fatmi
El Bayadh - MC Oran:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Ligue 1 · Speeldag 9
Jouw voorspelling voor El Bayadh - MC Oran?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Geen voorspellingen voor deze wedstrijd - het mysterie blijft heel. Durf de volgende keer!
0 voorspeller🔒 anoniem
Ligue 1
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 | ||
| 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | 0 |
Onderlinge duels
2 wedstrijden gespeeld
0zeges El Bayadh0gelijke spelen1zege MC Oran
MC Oran
2 - 0
El BayadhAfgelopen
El Bayadh
0 - 2
MC OranAfgelopen
Onderlinge balans: 0 zeges voor El Bayadh, 0 gelijke spelen, 1 zege voor MC Oran.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van El Bayadh - MC Oran?
El Bayadh - MC Oran eindigde in 0-2.
Wanneer werd El Bayadh - MC Oran gespeeld?
El Bayadh - MC Oran werd gespeeld op .
Wat is de live stand van El Bayadh - MC Oran (Ligue 1)?
El Bayadh - MC Oran is afgelopen, eindstand 0-2.
Wie scoorde in El Bayadh - MC Oran?
Doelpuntenmakers van El Bayadh - MC Oran: C. Aoudjane (35'), A. Kerroum (51').
Andere ontmoeting: MC Oran - El Bayadh
Andere ontmoeting: MC Oran - El Bayadh ()