Famalicao - SC Braga: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Primeira Liga · Speeldag 13Afgelopen🇵🇹
Speeldag 13📍 Estadio Municipal de Famalicao, Vila Nova de Famalicao
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
24'⚽R. Pinheiro (csc)
Sorriso33'
39'Pau Víctor
Y. Zabiri (Sorriso)⚽41'
45+2'Ricardo Horta
48'João Moutinho
54'⇄J. Moutinho← R. Zalazar
55'⇄F. Navarro← F. Grillitsch
G. Sa← P. Santos⇄66'
72'⚽P. Victor (V. Gomez)
75'⇄G. Martinez← L. Lelo
Pedro Bondo← S. Elisor⇄81'
Sorriso← A. Joujou⇄81'
87'⇄P. Victor← A. El Ouazzani
87'⇄R. Horta← D. Rodrigues
Famalicao - SC Braga:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Primeira Liga · Speeldag 13
Jouw voorspelling voor Famalicao - SC Braga?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Primeira Ligaspeeldag 3
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 9 | ||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 | 7 | ||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | 7 | ||
| 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 | 7 | ||
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | 6 | ||
| 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 | 6 | ||
| 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:2 | +7 | 4 | ||
| 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 | 4 | ||
| 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | ||
| 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | ||
| 11 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 | 2 | ||
| 12 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | ||
| 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | ||
| 14 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | ||
| 15 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | ||
| 16 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | ||
| 17 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | ||
| 18 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | -10 | 0 |
2026-2027 · 25/08 03:04 UTC
Onderlinge duels
4 wedstrijden gespeeld
0zeges Famalicao3gelijke spelen0zeges SC Braga
SC Braga
2 - 2
FamalicaoAfgelopen
Famalicao
1 - 1
SC BragaAfgelopen
SC Braga
3 - 3
FamalicaoAfgelopen
Famalicao
1 - 2
SC BragaAfgelopen
Onderlinge balans: 0 zeges voor Famalicao, 3 gelijke spelen, 0 zeges voor SC Braga.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Famalicao - SC Braga?
Famalicao - SC Braga eindigde in 1-2.
Wanneer werd Famalicao - SC Braga gespeeld?
Famalicao - SC Braga werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Famalicao - SC Braga (Primeira Liga)?
Famalicao - SC Braga is afgelopen, eindstand 1-2.
Andere ontmoeting: SC Braga - Famalicao
Andere ontmoeting: SC Braga - Famalicao ()
Ook bekend als: FC Famalicão, Sporting Clube SC Braga