GIF Sundsvall - Osters IF: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Superettan · Speeldag 12Afgelopen🇸🇪
Speeldag 12📍 NP3 Arena, Sundsvall
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
GIF Sundsvall - Osters IF:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Superettan · Speeldag 12
Jouw voorspelling voor GIF Sundsvall - Osters IF?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Geen voorspellingen voor deze wedstrijd - het mysterie blijft heel. Durf de volgende keer!
0 voorspeller🔒 anoniem
Onderlinge duels
2 wedstrijden gespeeld
0zeges GIF Sundsvall0gelijke spelen1zege Osters IF
Osters IF
1 - 0
GIF SundsvallAfgelopen
GIF Sundsvall
0 - 4
Osters IFAfgelopen
Onderlinge balans: 0 zeges voor GIF Sundsvall, 0 gelijke spelen, 1 zege voor Osters IF.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van GIF Sundsvall - Osters IF?
GIF Sundsvall - Osters IF eindigde in 0-4.
Wanneer werd GIF Sundsvall - Osters IF gespeeld?
GIF Sundsvall - Osters IF werd gespeeld op .
Wat is de live stand van GIF Sundsvall - Osters IF (Superettan)?
GIF Sundsvall - Osters IF is afgelopen, eindstand 0-4.
Andere ontmoeting: Osters IF - GIF Sundsvall
Andere ontmoeting: Osters IF - GIF Sundsvall ()