Real Betis - Rayo Vallecano: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
La Liga · Speeldag 25Afgelopen🇪🇸
Speeldag 25📍 Estadio de La Cartuja, Sevilla
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
C. Bakambu⚽16'
27'Nobel Mendy
Pablo Fornals29'
36'Gerard Gumbau
42'⚽I. Palazon (A. Ratiu)
Diego Llorente45+2'
C. Bakambu← Cucho Hernandez⇄46'
P. Fornals← R. Riquelme⇄61'
61'⇄G. Gumbau← P. Ciss
61'⇄F. Perez← A. Garcia
63'Alfonso Espino
A. Ruibal← A. Ortiz⇄69'
R. Rodriguez← V. Gomez⇄70'
A. Fidalgo← N. Deossa⇄75'
77'⇄J. de Frutos← P. Chavarria
Nelson Deossa84'
Valentín Gómez85'
90+6'⇄Pacha← P. Diaz
90+6'⇄I. Akhomach← R. Nteka
Real Betis - Rayo Vallecano:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
La Liga · Speeldag 25
Jouw voorspelling voor Real Betis - Rayo Vallecano?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Geen voorspellingen voor deze wedstrijd - het mysterie blijft heel. Durf de volgende keer!
0 voorspeller🔒 anoniem
La Ligaspeeldag 2
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | 6 | ||
| 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | +4 | 6 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | +3 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | +2 | 6 | ||
| 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 | ||
| 6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | 4 | ||
| 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 | ||
| 8 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | ||
| 9 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | ||
| 10 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 | 2 | ||
| 11 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 0 | 2 | ||
| 12 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | ||
| 13 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | ||
| 14 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | ||
| 15 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | ||
| 16 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | -2 | 1 | ||
| 17 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | ||
| 18 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 | 1 | ||
| 19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | ||
| 20 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 |
2026-2027 · 27/08 23:37 UTC
Onderlinge duels
4 wedstrijden gespeeld
0zeges Real Betis3gelijke spelen0zeges Rayo Vallecano
Rayo Vallecano
0 - 0
Real BetisAfgelopen
Rayo Vallecano
2 - 2
Real BetisAfgelopen
Real Betis
1 - 1
Rayo VallecanoAfgelopen
Real Betis
1 - 1
Rayo VallecanoAfgelopen
Onderlinge balans: 0 zeges voor Real Betis, 3 gelijke spelen, 0 zeges voor Rayo Vallecano.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Real Betis - Rayo Vallecano?
Real Betis - Rayo Vallecano eindigde in 1-1.
Wanneer werd Real Betis - Rayo Vallecano gespeeld?
Real Betis - Rayo Vallecano werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Real Betis - Rayo Vallecano (La Liga)?
Real Betis - Rayo Vallecano is afgelopen, eindstand 1-1.
Andere ontmoeting: Rayo Vallecano - Real Betis
Andere ontmoeting: Rayo Vallecano - Real Betis ()