Rio Ave - AVS: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Primeira Liga · Speeldag 30Afgelopen🇵🇹
Speeldag 30📍 Estádio do Rio Ave Futebol Clube, Vila do Conde
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
O. Pohlmann (Diogo Bezerra)⚽18'
32'⚽Tomane
Ryan Guilherme← T. Monteiro⇄64'
64'⇄O. Perea← Kiki
64'⇄D. Rivas← G. Neiva
Andreas Ndoj66'
68'⚽Pedro Lima (G. Neiva)
D. Spikic← A. Papakanellos⇄74'
A. Ntoi⚽79'
O. Pohlmann← T. Nikitscher⇄85'
Diogo Bezerra← Rafael Lobato⇄85'
86'⇄G. Mendonca← A. Algobia
90+3'Paulo Vitor
90'Tomane
90+1'⇄Tomane← Nene
90+1'⇄T. Akinsola← D. Duarte
Rio Ave - AVS:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Primeira Liga · Speeldag 30
Jouw voorspelling voor Rio Ave - AVS?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Geen voorspellingen voor deze wedstrijd - het mysterie blijft heel. Durf de volgende keer!
0 voorspeller🔒 anoniem
Primeira Ligaspeeldag 3
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 9 | ||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | +3 | 7 | ||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | +2 | 7 | ||
| 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 | 7 | ||
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | +3 | 6 | ||
| 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 | 6 | ||
| 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:2 | +7 | 4 | ||
| 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | +1 | 4 | ||
| 9 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | ||
| 10 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | ||
| 11 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 | 2 | ||
| 12 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 2 | ||
| 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 0 | 1 | ||
| 14 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | -2 | 1 | ||
| 15 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | ||
| 16 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | -4 | 1 | ||
| 17 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | ||
| 18 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:10 | -10 | 0 |
2026-2027 · 25/08 03:04 UTC
Onderlinge duels
4 wedstrijden gespeeld
1zege Rio Ave1gelijkspel1zege AVS
AVS
1 - 2
Rio AveAfgelopen
Rio Ave
1 - 1
AVSAfgelopen
AVS
1 - 0
Rio AveAfgelopen
Rio Ave
2 - 2
AVSAfgelopen
Onderlinge balans: 1 zege voor Rio Ave, 1 gelijkspel, 1 zege voor AVS.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Rio Ave - AVS?
Rio Ave - AVS eindigde in 2-2.
Wanneer werd Rio Ave - AVS gespeeld?
Rio Ave - AVS werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Rio Ave - AVS (Primeira Liga)?
Rio Ave - AVS is afgelopen, eindstand 2-2.
Andere ontmoeting: AVS - Rio Ave
Andere ontmoeting: AVS - Rio Ave ()