Standard Luik - Dender: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Jupiler Pro League · Speeldag 2Afgelopen🇧🇪
Speeldag 2📍 Maurice Dufrasnestadion, Liege
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
Standard Luik - Dender:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Jupiler Pro League · Speeldag 2
Jouw voorspelling voor Standard Luik - Dender?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Jupiler Pro Leaguespeeldag 3
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:0 | +7 | 9 | ||
| 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:1 | +5 | 9 | ||
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:1 | +5 | 7 | ||
| 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | +4 | 7 | ||
| 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | 6 | ||
| 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | +2 | 5 | ||
| 7 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | +4 | 4 | ||
| 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:2 | +3 | 4 | ||
| 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:8 | 0 | 4 | ||
| 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | ||
| 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 3 | ||
| 12 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 0 | 2 | ||
| 13 | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | ||
| 14 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | ||
| 15 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | -4 | 0 | ||
| 16 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | -5 | 0 | ||
| 17 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | ||
| 18 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | -9 | 0 |
2026-2027 · 24/08 07:14 UTC
Onderlinge duels
6 wedstrijden gespeeld
3zeges Standard Luik2gelijke spelen0zeges Dender
Dender
0 - 1
Standard LuikAfgelopen
Standard Luik
0 - 0
DenderAfgelopen
Dender
1 - 1
Standard LuikAfgelopen
Standard Luik
1 - 0
DenderAfgelopen
Dender
0 - 2
Standard LuikAfgelopen
Standard Luik
1 - 1
DenderAfgelopen
Onderlinge balans: 3 zeges voor Standard Luik, 2 gelijke spelen, 0 zeges voor Dender.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Standard Luik - Dender?
Standard Luik - Dender eindigde in 1-1.
Wanneer werd Standard Luik - Dender gespeeld?
Standard Luik - Dender werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Standard Luik - Dender (Jupiler Pro League)?
Standard Luik - Dender is afgelopen, eindstand 1-1.
Andere ontmoeting: Dender - Standard Luik
Andere ontmoeting: Dender - Standard Luik ()
Ook bekend als: Standard de Liège