Al-Ahli Jeddah
Opgericht in 1937 · Saoedi-Arabië Prince Abdullah al-Faisal Stadium, Jeddah

Al-Ahli Jeddah: tv-zender, aanvangstijd en livestream in Nederland

Al-Ahli Jeddah

🏟 De club

Prince Abdullah al-Faisal StadiumJeddah · 27 000 plaatsen

Opgericht in 1937

🔔 Waarschuw mij📅 Agenda

Volgende wedstrijd

Saudi Pro League · Speeldag 4🇸🇦Speeldag 4📍 Al-Hazem Club Stadium, Ar Rass

Wanneer speelt Al-Ahli Jeddah? Waar kun je de wedstrijd streamen en op welke tv-zender?

🔔 Waarschuw mij📅 Agenda

Wedstrijdmeldingen

Wordt automatisch opgeslagen

Waar Al Kholood - Al-Ahli Jeddah kijken in Nederland?

Nog geen zender bekend in Nederland.

Vorige wedstrijd

Saudi Pro League · Speeldag 2Afgelopen🇸🇦Speeldag 2📍 King Abdullah Sports City, Jeddah

4 - 0Afgelopen
Logo van AbhaAbha
🔔 Waarschuw mij

Wedstrijdmeldingen

Wordt automatisch opgeslagen

⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
I. Toney (E. Spertsyan)5'
I. Toney (pen.)13'
E. Spertsyan41'
Z. Al Hawsawi← S. Balobaid46'
46'B. Al Sayyali← K. Boumedmed
Trincao51'
I. Toney (Trincao)57'
66'L. Rosier← M. Al-Zaid
Galeno← M. Al Mutairi66'
I. Toney← F. Al Buraikan66'
E. Spertsyan← S. Abu Al Shamat66'
67'A. Hindi← N. Fekir
67'F. Al Ghamdi← K. Al Shamrani
76'N. Al Daajani← F. Al Subiani
Z. Al Johani81'
V. Atangana← N. Masoud84'
86'N. Fekir
90+3'F. Al Subiani

Programma

📅 Abonneer op de agenda met alle wedstrijdenGoogle AgendaApple, Outlook (.ics)

Laatste uitslagen

Selectie Al-Ahli Jeddah

Doelmannen

Verdedigers

Middenvelders

6V. Atangana EdoaV. Atangana Edoa6N. MasoudN. Masoud10M. Al MutairiM. Al Mutairi10E. MillotE. Millot10Eduard SpertsyanEduard Spertsyan14Eid Al MuwalladEid Al Muwallad23I. AzzamI. Azzam29Mohammed YousefMohammed Yousef30Ziyad Al JohaniZiyad Al Johani40Z. MallahZ. Mallah47Waheb SalehWaheb SalehWael Al JohaniWael Al Johani

Aanvallers

Stand

#TeamWWGVGoalsDSPtnVorm
1Al-Nassr330010:2+89
2Al-Ittihad32105:3+27
3Al-Hilal22007:2+56
4Al-Ahli Jeddah22005:0+56
5Al-Qadisiyah FC32015:2+36
6Al-Ettifaq32017:5+26
7NEOM32014:3+16
8Al Kholood31205:4+15
9Al Diriyah31112:204
10Al Khaleej Saihat30301:103
11Al-Hazm31024:5-13
12Al Taawon30212:3-12
13Al Shabab30214:6-22
14Al-Faisaly FC30123:7-41
15Al-Fateh30121:5-41
16Al-Fayha30121:5-41
17Abha30122:7-51
18Al Riyadh30125:11-61

2026-2027 · 27/08 03:01 UTC

Veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Al-Ahli Jeddah?

Al-Ahli Jeddah speelt zijn thuiswedstrijden in Prince Abdullah al-Faisal Stadium (Jeddah, 27 000 plaatsen).

Op welke tv-zender is Al-Ahli Jeddah live te zien?

De zenders die Al-Ahli Jeddah uitzenden verschillen per competitie en per land. De tabel op deze pagina noemt ze land per land en competitie per competitie, en wordt bijgewerkt zodra een zender bevestigd is.

Hoe laat speelt Al-Ahli Jeddah?

De volgende wedstrijd van Al-Ahli Jeddah staat gepland op zaterdag 29 augustus 2026, 18:05 (tijdzone Europe/Amsterdam). De tijden op deze pagina zijn omgerekend naar jouw tijdzone, je hoeft niets uit te rekenen.

Waar kan ik Al-Ahli Jeddah streamen?

Zenders die Al-Ahli Jeddah uitzenden bieden meestal hun eigen platform of app, inbegrepen bij het abonnement. De bekende platforms per land staan op deze pagina; we verwijzen nooit naar een onofficiële stream.

In welke landen wordt Al-Ahli Jeddah op tv uitgezonden?

Voor Al-Ahli Jeddah is in 4 landen een zender bekend. De volledige lijst, met zenders en competities, staat op deze pagina.

Wat is het tv-programma van Al-Ahli Jeddah?

Het tv-programma van Al-Ahli Jeddah brengt de datum, het aftraptijdstip en de uitzendende zenders samen, land per land. Alles staat op deze pagina, wedstrijd na wedstrijd.

Wat is de live stand van Al-Ahli Jeddah?

Wanneer Al-Ahli Jeddah speelt, staat de live stand boven aan deze pagina en werkt zichzelf bij, minuut na minuut. Alle details van de lopende wedstrijd staan op de eigen pagina.

Is de wedstrijd van Al-Ahli Jeddah gratis te streamen?

Dat hangt af van de zender in elk land: sommige zetten de wedstrijd vrij, andere houden hem voor abonnees. Check het bij de zender die op deze pagina voor jouw land staat.

Wanneer is Al-Ahli Jeddah te zien in Nederland?

De volgende wedstrijd van Al-Ahli Jeddah en de zenders die hem in Nederland uitzenden staan op deze pagina, in jouw tijdzone.

Waar wordt de volgende wedstrijd van Al-Ahli Jeddah gespeeld?

De volgende wedstrijd van Al-Ahli Jeddah, tegen Al Kholood, wordt gespeeld in Al-Hazem Club Stadium.

Wat is de voorspelling voor Al-Ahli Jeddah?

Supporters stemmen over de volgende wedstrijd van Al-Ahli Jeddah op deze pagina, en de uitslag van de stemming is live te zien. Het zijn voorspellingen van het publiek, geen voorspelling van ons.

Zenders per land

Officiële uitzendrechten van Al-Ahli Jeddah in de landen die FootAz dekt. Ontbreekt een land, dan hebben we nog geen bevestigde zender, niet dat er geen is.

LandZenders
🇩🇪 Duitsland
🇫🇷 Frankrijk
🇪🇸 Spanje
🇹🇷 Turkije

Ook op tv die dag

Bekijk de hele dag →

Mijn favorieten

Gevolgd!

Vind alles wat je volgt op één pagina en krijg een melding voor het startsignaal.

Meldingen inschakelen Mijn favorieten

Deze pagina delen

Volg ons op GoogleOpent Google, waar de Volgen-knop op mobiel verschijntRSS-feedDe wedstrijden van vandaag, voor je reader

Alles op elk apparaat

Voeg een e-mailadres toe en alles volgt je van het ene apparaat naar het andere. Geen wachtwoord, geen naam: je ontvangt een code van vier cijfers.

  • Je favorieten: wedstrijden, clubs, spelers, competities
  • Je meldingsinstellingen
  • Je voorspellingsgeschiedenis
  • Je site-instellingen: taal, tijdzone, zenders
FootAz
Taal
Zenders
Tijdzone
Leeftijd
Nachtmodus
Mijn favorietenTik op de ster bij een club, een competitie of een zender: je vindt ze met één tik terug.
Mis geen wedstrijd meerZet meldingen aan: je krijgt een herinnering vóór de aftrap van je wedstrijden.
Verkeerde zender? Verbeter hemBeoordeel elke zender met 👍 of 👎.
80% Het percentageOns vertrouwen: de bron, plus de stemmen van de community.