Aris Thessalonikis
Opgericht in 1914 · Griekenland Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis, Thessaloníki

Aris Thessalonikis: tv-zender, aanvangstijd en livestream in Nederland

Aris Thessalonikis

🏟 De club

Stadio Harilaou Kleánthis VikelídisThessaloníki · 23 220 plaatsen

Opgericht in 1914

🔔 Waarschuw mij📅 Agenda

Volgende wedstrijd

Griekse Super League · Speeldag 2🇬🇷Speeldag 2📍 Kleanthis Vikelidis Stadium, Thessaloniki

Wanneer speelt Aris Thessalonikis? Waar kun je de wedstrijd streamen en op welke tv-zender?

🔔 Waarschuw mij📅 Agenda

Wedstrijdmeldingen

Wordt automatisch opgeslagen

Waar Aris Thessalonikis - OFI kijken in Nederland?

Nog geen zender bekend in Nederland.

Vorige wedstrijd

Griekse Super League · Speeldag 1Afgelopen🇬🇷Speeldag 1📍 Theodoros Kolokotronis Stadium, Tripoli

2 - 3Afgelopen
🔔 Waarschuw mij

Wedstrijdmeldingen

Wordt automatisch opgeslagen

⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
J. Bolivar (A. Mendes Moreira)41'
P. Kaloutsikidis44'
Rodrigues44'
45+2'Fabiano
45'U. Racic (pen.)
K. Vargas (J. Cataldi)60'
I. Chatzitheodoridis79'
83'J. Petris
84'U. Racic
J. Bolivar85'
88'Fabiano (B. Garre)
90'Fabiano (O. Boussaid)

Programma

📅 Abonneer op de agenda met alle wedstrijdenGoogle AgendaApple, Outlook (.ics)

Laatste uitslagen

Selectie Aris Thessalonikis

Doelmannen

Verdedigers

Middenvelders

Aanvallers

Stand

#TeamWWGVGoalsDSPtnVorm
1AEK Athene11004:0+43
2PAOK11004:0+43
3Panetolikos11003:1+23
4OFI11002:0+23
5Aris Thessalonikis11003:2+13
6Olympiakos Piraeus11001:0+13
7Panathinaikos00000:000
8Kifisia00000:000
9Kalamata10012:3-10
10Atromitos10010:1-10
11Asteras Tripolis10011:3-20
12Volos NFC10010:2-20
13Iraklis 190810010:4-40
14Levadiakos10010:4-40

2026-2027 · 24/08 07:21 UTC

Veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Aris Thessalonikis?

Aris Thessalonikis speelt zijn thuiswedstrijden in Stadio Harilaou Kleánthis Vikelídis (Thessaloníki, 23 220 plaatsen).

Op welke tv-zender is Aris Thessalonikis live te zien?

De zenders die Aris Thessalonikis uitzenden verschillen per competitie en per land. De tabel op deze pagina noemt ze land per land en competitie per competitie, en wordt bijgewerkt zodra een zender bevestigd is.

Hoe laat speelt Aris Thessalonikis?

De volgende wedstrijd van Aris Thessalonikis staat gepland op zondag 30 augustus 2026, 18:30 (tijdzone Europe/Amsterdam). De tijden op deze pagina zijn omgerekend naar jouw tijdzone, je hoeft niets uit te rekenen.

Waar kan ik Aris Thessalonikis streamen?

Zenders die Aris Thessalonikis uitzenden bieden meestal hun eigen platform of app, inbegrepen bij het abonnement. De bekende platforms per land staan op deze pagina; we verwijzen nooit naar een onofficiële stream.

In welke landen wordt Aris Thessalonikis op tv uitgezonden?

Voor Aris Thessalonikis is in 26 landen een zender bekend. De volledige lijst, met zenders en competities, staat op deze pagina.

Wat is het tv-programma van Aris Thessalonikis?

Het tv-programma van Aris Thessalonikis brengt de datum, het aftraptijdstip en de uitzendende zenders samen, land per land. Alles staat op deze pagina, wedstrijd na wedstrijd.

Wat is de live stand van Aris Thessalonikis?

Wanneer Aris Thessalonikis speelt, staat de live stand boven aan deze pagina en werkt zichzelf bij, minuut na minuut. Alle details van de lopende wedstrijd staan op de eigen pagina.

Is de wedstrijd van Aris Thessalonikis gratis te streamen?

Dat hangt af van de zender in elk land: sommige zetten de wedstrijd vrij, andere houden hem voor abonnees. Check het bij de zender die op deze pagina voor jouw land staat.

Wanneer is Aris Thessalonikis te zien in Nederland?

De volgende wedstrijd van Aris Thessalonikis en de zenders die hem in Nederland uitzenden staan op deze pagina, in jouw tijdzone.

Waar wordt de volgende wedstrijd van Aris Thessalonikis gespeeld?

De volgende wedstrijd van Aris Thessalonikis, tegen OFI, wordt gespeeld in Kleanthis Vikelidis Stadium.

Wat is de voorspelling voor Aris Thessalonikis?

Supporters stemmen over de volgende wedstrijd van Aris Thessalonikis op deze pagina, en de uitslag van de stemming is live te zien. Het zijn voorspellingen van het publiek, geen voorspelling van ons.

Zenders per land

Officiële uitzendrechten van Aris Thessalonikis in de landen die FootAz dekt. Ontbreekt een land, dan hebben we nog geen bevestigde zender, niet dat er geen is.

LandZenders
🇳🇱 Nederland
🇩🇿 Algerije
🇧🇪 België
🇧🇷 Brazilië
🇩🇰 Denemarken
🇩🇪 Duitsland
🇪🇬 Egypte
🇫🇷 Frankrijk
🇬🇷 Griekenland
🇮🇩 Indonesië
🇮🇹 Italië
🇲🇦 Marokko
🇦🇹 Oostenrijk
🇵🇱 Polen
🇵🇹 Portugal
🇷🇴 Roemenië
🇸🇦 Saoedi-Arabië
🇸🇮 Slovenië
🇪🇸 Spanje
🇨🇿 Tsjechië
🇹🇳 Tunesië
🇹🇷 Turkije
🇬🇧 Verenigd Koninkrijk
🇺🇸 Verenigde Staten
🇸🇪 Zweden
🇨🇭 Zwitserland

Ook op tv die dag

Bekijk de hele dag →

Mijn favorieten

Gevolgd!

Vind alles wat je volgt op één pagina en krijg een melding voor het startsignaal.

Meldingen inschakelen Mijn favorieten

Deze pagina delen

Volg ons op GoogleOpent Google, waar de Volgen-knop op mobiel verschijntRSS-feedDe wedstrijden van vandaag, voor je reader

Alles op elk apparaat

Voeg een e-mailadres toe en alles volgt je van het ene apparaat naar het andere. Geen wachtwoord, geen naam: je ontvangt een code van vier cijfers.

  • Je favorieten: wedstrijden, clubs, spelers, competities
  • Je meldingsinstellingen
  • Je voorspellingsgeschiedenis
  • Je site-instellingen: taal, tijdzone, zenders
FootAz
Taal
Zenders
Tijdzone
Leeftijd
Nachtmodus
Mijn favorietenTik op de ster bij een club, een competitie of een zender: je vindt ze met één tik terug.
Mis geen wedstrijd meerZet meldingen aan: je krijgt een herinnering vóór de aftrap van je wedstrijden.
Verkeerde zender? Verbeter hemBeoordeel elke zender met 👍 of 👎.
80% Het percentageOns vertrouwen: de bron, plus de stemmen van de community.