Dinamo-BGU Vrouwen
Stadyen Dynama-Juni, Minsk

Dinamo-BGU Vrouwen: tv-zender, aanvangstijd en livestream in Nederland

Dinamo-BGU Vrouwen

🏟 De club

Stadyen Dynama-JuniMinsk · 5 000 plaatsen

🔔 Waarschuw mij📅 Agenda

Vorige wedstrijd

Champions League (v) · Kwalificatieronde 2Afgelopen🇪🇺Kwalificatieronde 2📍 Koblandy Batyr Stadium, Aktobe

3 - 2Verlenging
🔔 Waarschuw mij

Wedstrijdmeldingen

Wordt automatisch opgeslagen

⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
14'A. Pilipenko (Y. Artishevskaya)
16'A. Sinyavskaya
K. Stefansdottir← A. Albertsdottir46'
E. Kristjansdottir← K. Tomasdottir46'
H. Hakonardottir← L. van Bemmel46'
K. Tomasdottir (O. Einarsdottir)53'
62'A. Pilipenko
64'Y. Artishevskaya← L. Korneenko
68'L. Tikhomirova← G. Sauers
79'L. Korneenko
O. Einarsdottir← T. Kane82'
K. Duong← D. Haraldsdottir82'
90+2'V. Kalyuta← T. Youmans
A. Albertsdottir (D. Haraldsdottir)90'
96'← K. Guzovskaya
T. Agustsdottir98'
A. Albertsdottir (K. Tomasdottir)102'
108'A. Pilipenko
119'K. Guzovskaya
Waar Breidablik Vrouwen - Dinamo-BGU Vrouwen kijken in Nederland?

De wedstrijd werd uitgezonden op deze zenders

Disney +Disney +80% betrouwbaarofficiele bron + 0 stemmen80% betrouwbaar · officiele bron + 0 stemmen▶ Nu kijken

Programma

📅 Abonneer op de agenda met alle wedstrijdenGoogle AgendaApple, Outlook (.ics)

Geen wedstrijden gepland.

Laatste uitslagen

Selectie Dinamo-BGU Vrouwen

Doelmannen

12E. KovalchukE. Kovalchuk90Zlata MulyarovaZlata Mulyarova91E. KrupnikE. Krupnik

Verdedigers

4A. CherlenokA. Cherlenok6R. KalinovskayaR. Kalinovskaya13A. TaradudaA. Taraduda19D. SosnovskayaD. Sosnovskaya95D. GorshkovaD. Gorshkova96Violetta GuzovskayaVioletta Guzovskaya

Middenvelders

5A. VashchukA. Vashchuk7Y. ArtishevskayaY. Artishevskaya9Tatiana PetrusevichTatiana Petrusevich11V. KalyutaV. Kalyuta15Lyubov KorneenkoLyubov Korneenko17Alena RabrovaAlena Rabrova22A. PilipenkoA. Pilipenko23L. TikhomirovaL. Tikhomirova25Taylor YoumansTaylor Youmans

Aanvallers

8Anna PutsykovichAnna Putsykovich10A. SinyavskayaA. Sinyavskaya33V. VatsuroV. Vatsuro69K. GuzovskayaK. Guzovskaya

Veelgestelde vragen

In welk stadion speelt Dinamo-BGU Vrouwen?

Dinamo-BGU Vrouwen speelt zijn thuiswedstrijden in Stadyen Dynama-Juni (Minsk, 5 000 plaatsen).

Op welke tv-zender is Dinamo-BGU Vrouwen live te zien?

De zenders die Dinamo-BGU Vrouwen uitzenden verschillen per competitie en per land. De tabel op deze pagina noemt ze land per land en competitie per competitie, en wordt bijgewerkt zodra een zender bevestigd is.

Waar kan ik Dinamo-BGU Vrouwen streamen?

Zenders die Dinamo-BGU Vrouwen uitzenden bieden meestal hun eigen platform of app, inbegrepen bij het abonnement. De bekende platforms per land staan op deze pagina; we verwijzen nooit naar een onofficiële stream.

In welke landen wordt Dinamo-BGU Vrouwen op tv uitgezonden?

Voor Dinamo-BGU Vrouwen is in 10 landen een zender bekend. De volledige lijst, met zenders en competities, staat op deze pagina.

Wat is het tv-programma van Dinamo-BGU Vrouwen?

Het tv-programma van Dinamo-BGU Vrouwen brengt de datum, het aftraptijdstip en de uitzendende zenders samen, land per land. Alles staat op deze pagina, wedstrijd na wedstrijd.

Wat is de live stand van Dinamo-BGU Vrouwen?

Wanneer Dinamo-BGU Vrouwen speelt, staat de live stand boven aan deze pagina en werkt zichzelf bij, minuut na minuut. Alle details van de lopende wedstrijd staan op de eigen pagina.

Is de wedstrijd van Dinamo-BGU Vrouwen gratis te streamen?

Dat hangt af van de zender in elk land: sommige zetten de wedstrijd vrij, andere houden hem voor abonnees. Check het bij de zender die op deze pagina voor jouw land staat.

Wat is de voorspelling voor Dinamo-BGU Vrouwen?

Supporters stemmen over de volgende wedstrijd van Dinamo-BGU Vrouwen op deze pagina, en de uitslag van de stemming is live te zien. Het zijn voorspellingen van het publiek, geen voorspelling van ons.

Zenders per land

Officiële uitzendrechten van Dinamo-BGU Vrouwen in de landen die FootAz dekt. Ontbreekt een land, dan hebben we nog geen bevestigde zender, niet dat er geen is.

LandZenders
🇳🇱 Nederland
🇧🇪 België
🇩🇪 Duitsland
🇫🇷 Frankrijk
🇮🇩 Indonesië
🇮🇹 Italië
🇵🇹 Portugal
🇸🇦 Saoedi-Arabië
🇪🇸 Spanje
🇬🇧 Verenigd Koninkrijk

Ook op tv die dag

OefenwedstrijdenGetafe IITorrejón
Premier LeagueEnppiWadi Degla
1. NLSesveteDugopolje
Liga IFC VoluntariOţelul
Premjer-LigaAkronCSKA Moskou

Bekijk de hele dag →

Mijn favorieten

Gevolgd!

Vind alles wat je volgt op één pagina en krijg een melding voor het startsignaal.

Meldingen inschakelen Mijn favorieten

Deze pagina delen

Volg ons op GoogleOpent Google, waar de Volgen-knop op mobiel verschijntRSS-feedDe wedstrijden van vandaag, voor je reader

Alles op elk apparaat

Voeg een e-mailadres toe en alles volgt je van het ene apparaat naar het andere. Geen wachtwoord, geen naam: je ontvangt een code van vier cijfers.

  • Je favorieten: wedstrijden, clubs, spelers, competities
  • Je meldingsinstellingen
  • Je voorspellingsgeschiedenis
  • Je site-instellingen: taal, tijdzone, zenders
FootAz
Taal
Zenders
Tijdzone
Leeftijd
Nachtmodus
Mijn favorietenTik op de ster bij een club, een competitie of een zender: je vindt ze met één tik terug.
Mis geen wedstrijd meerZet meldingen aan: je krijgt een herinnering vóór de aftrap van je wedstrijden.
Verkeerde zender? Verbeter hemBeoordeel elke zender met 👍 of 👎.
80% Het percentageOns vertrouwen: de bron, plus de stemmen van de community.