Al-Ittihad - Al Taawon: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Saudi Pro League · Speeldag 13Afgelopen🇸🇦
Speeldag 13📍 King Abdullah Sports City, Jeddah
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
37'⇄M. Al Mufarrij← M. Sembene
46'⇄M. Al Kuwaykibi← B. Al Hurayji
M. Al Shanqiti (M. Diaby)⚽50'
Ahmed Sharahili56'
59'Moustapha Sémbène
67'⇄Victor Hugo← A. Hawsawi
67'⇄← C. Zambrano
A. Sharahili← H. Al Ghamdi⇄69'
74'⇄R. B. Martinez Tobinson← A. Adam
M. Diaby← A. Al Ghamdi⇄82'
87'⚽Abdulfattah Adam Mohammed
M. Al Shanqiti← A. Al Julaydan⇄90+2'
S. Bergwijn← A. Al Nashri⇄90+2'
Al-Ittihad - Al Taawon:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Saudi Pro League · Speeldag 13
Jouw voorspelling voor Al-Ittihad - Al Taawon?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Saudi Pro Leaguespeeldag 3
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | +8 | 9 | ||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | +2 | 7 | ||
| 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 | 6 | ||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | +5 | 6 | ||
| 5 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | +3 | 6 | ||
| 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | +2 | 6 | ||
| 7 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | +1 | 6 | ||
| 8 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:4 | +1 | 5 | ||
| 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | ||
| 10 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:1 | 0 | 3 | ||
| 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | -1 | 3 | ||
| 12 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | -1 | 2 | ||
| 13 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:6 | -2 | 2 | ||
| 14 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 1 | ||
| 15 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | ||
| 16 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | -4 | 1 | ||
| 17 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | -5 | 1 | ||
| 18 | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:11 | -6 | 1 |
2026-2027 · 27/08 03:01 UTC
Onderlinge duels
4 wedstrijden gespeeld
3zeges Al-Ittihad0gelijke spelen0zeges Al Taawon
Al Taawon
0 - 2
Al-IttihadAfgelopen
Al Taawon
1 - 2
Al-IttihadAfgelopen
Al-Ittihad
2 - 1
Al TaawonAfgelopen
Al-Ittihad
1 - 0
Al TaawonAfgelopen
Onderlinge balans: 3 zeges voor Al-Ittihad, 0 gelijke spelen, 0 zeges voor Al Taawon.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Al-Ittihad - Al Taawon?
Al-Ittihad - Al Taawon eindigde in 1-0.
Wanneer werd Al-Ittihad - Al Taawon gespeeld?
Al-Ittihad - Al Taawon werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Al-Ittihad - Al Taawon (Saudi Pro League)?
Al-Ittihad - Al Taawon is afgelopen, eindstand 1-0.
Andere ontmoeting: Al Taawon - Al-Ittihad
Andere ontmoeting: Al Taawon - Al-Ittihad ()
Ook bekend als: FC Al-Taawoun Football Club