Deportivo Cuenca - Aucas: eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Liga Pro · Speeldag 18Afgelopen🇪🇨
Speeldag 18📍 Alejandro Serrano Aguilar, Cuenca
⏱️ Wedstrijdverloop
0'Aftrap
4'⚽A. Lopez (csc)
Mateo Piedra11'
Bryan García33'
B. Garcia← R. Ibarra⇄40'
A. Lopez← J. Chacon⇄46'
58'Stiven Tapiero
65'⇄S. Porozo← R. Bolanos
L. Mancinelli← M. Diaz⇄69'
G. Rivero← M. Klimowicz⇄69'
M. Maccari← J. Mejia⇄72'
79'⇄E. Preciado← T. Serpa
80'⇄P. Guzman← M. Vera
David González89'
Patricio Boolsen90'
90+2'Ederson Quiñónez
Deportivo Cuenca - Aucas:eindstand, uitslag en uitzending in Nederland
Liga Pro · Speeldag 18
Jouw voorspelling voor Deportivo Cuenca - Aucas?Wedstrijdvoorspelling
🔒 Voorspellingen gesloten: de wedstrijd is afgelopen.
Niemand had deze wedstrijd voorspeld.
Niemand durfde deze te voorspellen... jammer! Volgende keer vóór de aftrap.
0 voorspeller🔒 anoniem
Liga Prospeeldag 26
| # | Team | W | W | G | V | Goals | DS | Ptn | Vorm |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 26 | 22 | 1 | 3 | 64:26 | +38 | 67 | ||
| 2 | 26 | 13 | 5 | 8 | 30:26 | +4 | 44 | ||
| 3 | 26 | 12 | 7 | 7 | 45:23 | +22 | 43 | ||
| 4 | 26 | 12 | 6 | 8 | 33:26 | +7 | 42 | ||
| 5 | 26 | 12 | 5 | 9 | 26:20 | +6 | 41 | ||
| 6 | 26 | 10 | 9 | 7 | 28:20 | +8 | 39 | ||
| 7 | 26 | 10 | 7 | 9 | 29:29 | 0 | 37 | ||
| 8 | 26 | 9 | 8 | 9 | 28:28 | 0 | 35 | ||
| 9 | 26 | 8 | 9 | 9 | 32:34 | -2 | 33 | ||
| 10 | 26 | 8 | 9 | 9 | 25:29 | -4 | 33 | ||
| 11 | 26 | 9 | 5 | 12 | 22:32 | -10 | 32 | ||
| 12 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30:39 | -9 | 30 | ||
| 13 | 26 | 8 | 8 | 10 | 21:31 | -10 | 29 | ||
| 14 | 26 | 8 | 2 | 16 | 23:37 | -14 | 26 | ||
| 15 | 26 | 6 | 6 | 14 | 17:28 | -11 | 24 | ||
| 16 | 26 | 4 | 5 | 17 | 12:37 | -25 | 17 |
2026-2027 · 26/08 22:52 UTC
Onderlinge duels
2 wedstrijden gespeeld
1zege Deportivo Cuenca0gelijke spelen0zeges Aucas
Aucas
0 - 1
Deportivo CuencaAfgelopen
Deportivo Cuenca
0 - 1
AucasAfgelopen
Onderlinge balans: 1 zege voor Deportivo Cuenca, 0 gelijke spelen, 0 zeges voor Aucas.
Ook op tv die dag
Veelgestelde vragen
Wat is de uitslag van Deportivo Cuenca - Aucas?
Deportivo Cuenca - Aucas eindigde in 0-1.
Wanneer werd Deportivo Cuenca - Aucas gespeeld?
Deportivo Cuenca - Aucas werd gespeeld op .
Wat is de live stand van Deportivo Cuenca - Aucas (Liga Pro)?
Deportivo Cuenca - Aucas is afgelopen, eindstand 0-1.
Andere ontmoeting: Aucas - Deportivo Cuenca
Andere ontmoeting: Aucas - Deportivo Cuenca ()